SLAVLJA SAKRAMENTA POTVRDE U VIŠE ŽUPA BANJOLUČKE BISKUPIJE

Biskup Komarica je u župi Jajce krizmao 69, a u župi Glamoč 14 krizmanika. Biskup Semren je u župi Livno krizmao 112, a u župi Bihać 20 krizmanika

- 5 snažnih citata iz novog filma ‘Padre Pio’ koje će vas ohrabriti
- Ova malo poznata svetica savršena je zaštitnica mjeseca lipnja: Vidjela je Isusa i posjećivale su je duše iz čistilišta
- Molitva posvete obitelji presvetom Srcu Isusovu
- Evo zašto je lipanj posvećen Srcu Isusovu
- Snažna molitva Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu
Zbog pandemije prisilno odgođena slavlja sakramenta sv. Potvrde, predviđena za ovogodišnje proljeće, održavaju se koncem lipnja i tijekom srpnja mjeseca. Nakon prošlonedjeljnog slavlja sv. Potvrde u središnjoj banjolučkoj župi, ovog vikenda su se održala slavlja u još četiri župe.
Biskup banjolučki mons. Franjo Komarica je u subotu, 4. srpnja u župi Jajce krizmao 69 krizmanika, a u nedjelju 14 krizmanika u župi Glamoč. Te župe imaju svake godine slavlje sakramenta sv. Potvrde.
Pomoćni biskup banjolučki mons. Marko Semren je u župi Livno u subotu krizmao 112 mladih župljana, a u nedjelju u župi Bihać 20 krizmanika te župe.
Na svim liturgijskim slavljima su sudjelovali, uz kumove i roditelji krizmanika, ograničen broj župljana, uslijed još uvijek aktualne pandemije koronavirusa.
www.medjugorje-news.com/(kta/tabb)