Uncategorized

RK Međugorje deklasiralo RK Briješće Sarajevo

U 3. kolu rukometnog prvenstva Federacije Jug RK Međugorje gostovalo je u Sarajevu kod domaćina RK Briješća i pobjedilo je rezultatom 30-22.

U prvom poluvremenu igrala se ravnopravna utakmica gdje nije palo mnogo pogodaka te je rezultat na poluvremenu bio 11-11.

U drugom poluvremenu RK Međugorje je bolje otvorilo utakmicu i očuvalo visoku prednost do samog kraja gdje se uz najraspolozenije strijelce Mežateja Belju (7 pogodaka) i Gabrijela Šunjića (5 pogodaka) najviše iskazao golman RK Međugorja Marko Krasić te su najzaslužniji što je utakmica završila pobjedom RK Međugorja 30-22.

Važno je naglasiti da za RK Briješće su se posebno iskazali Azer Čorbo sa 8 pogodaka i Admir Mujkuć sa 6 pogodaka

Ovom visokom pobjedom nad RK Briješćem, RK Međugorje je dokazalo da ciljaju na visoku poziciju u ligi.